top of page

Základne informácie

Čo ponukáme?

Ponúkame serióznu a dobré hodnotenú prácu pre opatrovateľky a zdravotné sestry do Rakúska, taktiež ponúkame prácu aj pre opatrovateľov a zdravotných bratov. Ponúkame prácu aj pre opatrovateľky so strednou nemčinou a bez skúsenosti. Lepšia znalosť nemčiny a väčšie skúsenosti  s opatrovaním výhodou  a lepšie finančne ohodnotené.

Ako sme už spomínali naše pôsobisko je Linz a okolie a Braunau a okolie. V agentúre sú najmä 2- týždňové turnusy, poprípade 3 - týždňové turnusy. Striedania sú nedele a utorky na základe dohody medzi kolegyňami. 

Máme vlastnú dopravu, ktorá nie je podmienkou ale patrí medzi jednu z najlacnejších a najkvalitnejších doprav.

Platové podmienky

​Opatrovateľky zarábajú od 60 eur/ deň a viac v čistom v závislosti od stavu pacienta. Zdravotné sestry zarábajú od 65 eur/ deň a viac v čistom v závislosti od stavu pacienta. Plat závisí od náročnosti opatery pacienta. Čím ťažší stav tým lepšie platové ohodnotenie. Plat 60 eur/ deň je minimálnym platobným ohodnotením pri najľahšom stave pacienta. 

V prípade záujmu...

Ak Vás naše podmienky zaujali alebo mate ešte nejaké otázky neváhajte nás kontaktovať. Po následnom telefonáte alebo emailovej komunikácií Vám budú zaslané všetky potrebné dokumenty a priblížený následný postup. Kontakt na nás nájdete

bottom of page